,,Draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada ,,Dramblys“

Priešmokyklinukų grupėse 0air 0b vyko ,,Draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada ,,Dramblys“.  Kadangi 2020 m. paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais, šio renginio tikslas yra atkreipti visų dėmesį į vaikų socialinio emocinio ugdymo svarbą. Olimpiados metu buvo atliekamos VŠĮ Pozityvaus ugdymo instituto, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos ir VŠĮ Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centro pasiūlytos užduotys socialinei emocinei kompetencijai ugdyti.

Priešmokyklinukai mokėsi  atpažinti ir valdyti savo emocijas, elgesį įvairiose situacijose, suprasti kito žmogaus nuotaiką, jausmus. Pabandė įsivaizduoti, kaip atrodo žmogaus veidas, kai jis jaučia tam tikrą emociją bei bandė tai perteikti piešiant. Ugdytiniai sukūrė Draugystės gėlę, kurios žiedlapių žiedelius užpildėme parašydami vaikų pasiūlytus susitaikymo su draugu būdus. Daug teigiamų emocijų suteikė siunčiama draugui šypsena, gražus palinkėjimas, rankos paspaudimas.

Manome, kad visos priemonės, skirtos vaikų socialinės kompetencijos ugdymui, stiprina vaikų savivertę ir gerina tarpusavio santykius.

Taip pat skaitykite

Vasario 16