,,DRAUGAUKIME, SPORTUOKIME, BŪKIME SVEIKI“

Pirmų klasių mokinių tęstinis partnerystės renginys
,,DRAUGAUKIME, SPORTUOKIME, BŪKIME SVEIKI“

Gruodžio 9 dieną mokyklos sporto salėje vyko pirmų klasių  renginys „Draugaukime, sportuokime, būkime sveiki“ kartu su „Juventos“ progimnazijos pirmokais. Mokiniai išbandė savo jėgas neįprastose sportinėse rungtyse, kaip „dovanų maišo nešimo“, „nykštukų kepurės“, kapitonų estafetėse, žiemos žaidimuose. Smagu buvo rungtyniauti su kitais, bėgioti, atlikti įvairias užduotis. Šiaulių Medelyno ir „Juventos“ progimnazijų  mokiniai dalyvaudami sporto popietėje  bendravo, įgijo naujų įgūdžių, sportavo, stiprino savo sveikatą.

Visi tapo nugalėtojais, džiaugėsi puikia nuotaika, padovanotais maišeliais su graikiniais riešutais. Sporto šventės vaikams teikia daug emocijų, skatina domėtis fiziniais pratimais, tobulina išmoktus judesius, ugdo kolektyviškumą, drausmingumą

Taip pat skaitykite

Išrinkta nauja mokinių prezidentė – Austėja Bukantytė!