Dovanos vienišiems seneliams

Kalėdos yra puikus laikas sustoti. O sustojus pamatyti tuos, kurie yra šalia, kuriems reikia mūsų pagalbos, skirti jiems savo dėmesį, rūpestį.
Mūsų mokyklos vaikučiai dovanojo vienišiems seneliams tai kas brangiausia – savo darbelius!
Vaikučių dovanėles bei saldumynus seneliams perdavė mūsų mokyklos Direktorė I. Mazrimienė bei Mokytoja S. Daugėlienė.
Būkime sveiki, mylimi ir laimingi!♥️

Taip pat skaitykite

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Kuriame Lietuvai“, kuri skirta Sausio 13-jai paminėti.

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo, Medelyno progimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos  socialinių tinklų Facebook erdvėse atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Kuriame Lietuvai“.  Maloniai kviečiame apžiūrėti darbus.