Pagrindinis / DofE / DofE programos bandomasis žygis – 2

DofE programos bandomasis žygis – 2

Įvykdę įgūdžių, aktyvios veiklos, paslaugų asmeninio tobulėjimo programos kryptis šiandien įveikėme ir bandomąjį žygį – 2. Jaučiamės pasiruošę paskutiniam, tarptautinės jaunimo apdovanojimo programos etapui, kvalifikaciniam žygiui. Sėkmingai įveikus kvalifikacinį žygį ir pasiekus savo asmeninių tikslų dalyviai, jų draugai ir šeimos nariai birželio 19 d. bus kviečiami į iškilmingą Apdovanojimų ceremonijos šventę, vykstančią Jungtinės Karalystės ambasadoje Vilniuje. Dalyviams bus įteikiami bronzos ženkleliai ir tarptautiniai sertifikatai. Atkakliai artėjame tikslo link.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …