Pagrindinis / DofE / DofE programos apdovanojimai

DofE programos apdovanojimai

Birželio 28 d. – Vilniaus botanikos sode vyko “The Duke of Edinburgh’s International Award ” – DofE programos apdovanojimų ceremonija. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley ir DofE vadovė Lietuvoje Viktorija Kalaimaitė. Ceremonijos metu buvo apdovanota 350 jaunų žmonių iš visos Lietuvos  DofE aukso, sidabro, bronzos lygio ženkleliu ir tarptautiniu sertifikatu.
Šiais metais įteikta net 14 bronzos lygio ženklelių ir tarptautinių sertifikatų Medelyno progimnazijos mokiniams . Tai gausiausias būrys iš visos Lietuvos mokyklų. Džiaugtis tikrai turime kuo. Mokiniai tobulinosi įvairiose srityse siekdami asmeninių tikslų, ugdė socialines – emocines kompetencijas. Atpažino savo talentus , stiprino fizines galimybes, savanoriavo, įgijo karjeros planavimo įgūdžių ir sėkmingai įveikė žygį.
MUMS PAVYKO !!!
Medelyno progimnazijos DofE programos vadovai : Ingrida Mazrimienė, Gintaras Slipkus, Jurgita Girkantienė, Marius Sketerskas, Sonata Daugelienė .

Taip pat skaitykite

Pažintis su teismo eksperto darbu

Gegužės 29 d. su 7i klasės mokiniais vykome į Lietuvos teismo ekspertizės centrą Šiaulių skyrių. …