Pagrindinis / DofE / DofE KVALIFIKACINIS ŽYGIS 2021

DofE KVALIFIKACINIS ŽYGIS 2021

Gegužės 29 dieną ,tarptautinio apdovanojimų programos Dofe dalyviai, startavo 2 dienų ir vienos nakties kvalifikacinio Dofe apdovanojimų  programos  žygio iššūkiui .

Tai nelengvas ir atsakingas , patirties ir naujų įgūdžių formavimo etapas. Žygiui buvo atsakingai ruošiamasi visus mokslo metus . Planuojamas maršrutas , tikslas, veiklos , mokomasi  saugumo ir kitų strategiškai svarbių žinių . Mokiniai  įveikę DofE projekto aktyvios veiklos, savanorystės ir įgūdžių veiklas startavo paskutiniam iššūkiui – žygiui gamtoje .

The Duke of Edinburg‘s Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų  programa , kurioje jaunimas kryptingai ugdo savo talentus savęs pažinimo ir ugdymo kryptimi. Išsikelti tikslus juos vykdyti ir atrasti savo galimybių erdves .

Sėkmingai pabaigę dalyvavimą DofE programoje šie  Medelyno progimnazijos mokiniai bus apdovanojami tarptautiniu sertifikatu ir bronzos ženkleliu : Emilija Liutikaitė 8a kl., Austėja Riukaitė 8a kl., Arneta Bukantytė 8a kl., Kamilė Žalytė 8a kl., Audrius Klusas 8a kl., Titas Kudulis 8a kl., Rusnė Barzinskytė 8a kl., Beatričė Karūžnaitė 8b kl., Ugnė Putramentaitė 8b kl., Toma Brazauskaitė 8b kl., ir Luka Balčiūnaitė 8 b kl.

Projekto vardu nuoširdžiai  dėkojame mokinių tėveliams už bendradarbiavimą ir  teigiamas emocijas , progimnazijos direktorei  Ingridai Mazrimienei už vadybą ir nuolatinę pagalbą , klasių vadovams Gražinai Pulmickienei ir Linai  Švanytei – Gimžauskienei už mokinių skatinimą ir motyvavimą , lietuvių kalbos mokytojai Monikai Domeikienei už ypatingą pagalbą vykdant  savanorystės veiklas.

Sveikiname ir didžiuojamės įveikę  paskutinį ir  sunkiausią projekto etapą –  žygį…..

Projekto vadovė Jurgita Girkantienė , žygio vadovas Gintaras Slipkus

Taip pat skaitykite

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas) Šiandien Medelyno progimnazijos …