Pagrindinis / DofE / DofE bandomasis žygis 2021

DofE bandomasis žygis 2021

Balandžio 22 d. Medelyno progimnazijos DofE apdovanojimų programos dalyviai visus mokslo metus vykdę įgūdžių, aktyvios veiklos ir savanorystės tikslus metė iššūkį naujam tikslui – bandomasis žygis. Iššūkis buvo nelengvas nes ir gamta nelepino. Švietė saulė, lijo lietus, pūtė stiprus vėjas net iš dangaus  krito maži sniego rutuliukai. Gamta nusprendė iššūkiui padovanoti daugelį oro kaitos  reiškinių. Bet mūsų komandai tai nesutrugdė. Žygiuodami miškais, pamiškėmis ir laukais  įveikėme žemėlapio kalbą, išmokome gamtoje pasigaminti maistą, o svarbiausia “ nuo lietaus neištirpome“. 
Grįžome pavargę, suliję bet žinoma laimingi. Įgijome žygiui reikalingų žinių ir esame pasirengę kvalifikaciniam  žygiui siekiant bronzos ženklelio apdovanojimo.
Projekto koordinatorė Jurgita Girkantienė, žygio vadovas Gintaras Slipkus 

 

Taip pat skaitykite

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas) Šiandien Medelyno progimnazijos …