DOFE APDOVANOJIMŲ PROGRAMA BANDOMASIS ŽYGIS

Medelyno progimnazijos DoFe apdovanojimų programos dalyvės (siekiančios bronzos apdovanojimo ženklelio)  gegužės 18 d. dalyvavo bandomajame žygyje. Trys dienos, 60 valandų, 48 kilometrai žygiuojant, 6 maisto ruošimai ant pačių susikurto laužo, 10 valandų miego per 3 dienas. Aplankyta uždaryta karinė raketų bazė, trečias pagal dydį akmuo Lietuvoje Mokas, Sukinių piliakalnis.

Sėkmingai įveikusios programos savanorystės, aktyvios veiklos, įgūdžių sritis žygio metu dalyvės pademonstravo ištvermę, draugiškumą, komandinio darbo įgūdžius.

Dėkojame ir didžiuojamės  DoFe programos aštuntų klasių dalyvėmis: Gabriele Kavaliauskaite, Kamile Laniauskaite, Neringa Norkute, Viktorija Januševičiūte, Fausta Grunskyte, Skaiste Barauskaite . Ypatingas ačiū žygio vadovei mokytojai Živilei Bagūnaitei.

Linkime sėkmės kitame žygio etape.

 Socialinė pedagogė J.Girkantienė

Taip pat skaitykite

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …