Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Diskusija „Smurto, savižudybių prevencija“

Diskusija „Smurto, savižudybių prevencija“

2023-04-20 Šiaulių Medelyno progimnazijoje vyko diskusija tema „Smurto, savižudybių prevencija“. Progimnazijoje svečiavosi atstovai iš Valstybės vaiko teisių apsaugos ir Įvaikinimo tarnybos. Diskusijoje dalyvavo progimnazijos direktorė I. Mazrimienė, 7i klasės moksleiviai bei progimnazijos mokytojai. Puoselėjant mokinių sveikatą, ugdant gyvenimo būdą bei užtikrinant jų saugumą ir socialinę gerovę buvo aptariamos smurto ir įvairių jo apraiškų, patyčių, savižudybių temos, nurodant konkrečius pagalbos kontaktus, priminta į ką galima kreiptis, jei gresia pavojus sveikatai, gyvybei.

Renginį organizavo ugdymą organizuojanti skyriaus vedėja Orinta Šalkuvienė, socialinė pedagogė Eglė Bagavičienė ir mokytoja Sonata Daugėlienė.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …