Pagrindinis / Mokyklos naujienos /  Dalyvavimas tarptautinėje konferencijoje „IŠMOK.KURK.VEIK.“

 Dalyvavimas tarptautinėje konferencijoje „IŠMOK.KURK.VEIK.“

Gegužės 12 d. dalis 8 k klasės mokinių dalyvavo tarptautinėje karjeros ir įgūdžių formavimo konferencijoje „IŠMOK.KURK.VEIK.“, kurią organizavo JCI Šiauliai. Konferenciją atidarė JCI Lietuvoje prezidentė Judita Rudokė. Lektorių gausa ir pranešimų įvairovė vertė dvejoti: reikėjo rinktis, ką klausyti, kur dalyvauti, nes vienu metu vyko po keletą veiklų. Išgirdome ne vieną motyvuojantį pristatymą, patvirtinimą, jog DRĄSA yra NE NEBIJOTI, o BIJOTI, bet vis tiek DARYTI, jog svarbu siekti savo tikslų, suklydus – nesustoti, o bandyti vėl ir vėl. Gavome ir labai naudingos informacijos apie VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) ir Sodros veiklas, idėjų, kaip ir nuo ko pradėti savo verslą, įgijome finansinio raštingumo žinių. Kūrybiški klausytojai galėjo atskleisti savo gebėjimus kurdami repo muziką ar tam tikra tema sukurtą kreatyvą perkelti ant žmogaus veido. Konferencijos sklandžią eigą ir puikią nuotaiką užtikrino gausus būrys savanorių. Mūsų mokinės Deimantė ir Liepa taip pat nepriekaištingai atliko joms deleguotas užduotis. Auditorijos gausa dar kartą patvirtino, jog Šiauliams labai reikia panašaus pobūdžio renginių, jog turime šaunų jaunimą, tačiau neišnaudojame jo potencialo.

Konferencijoje daug IŠMOKOME, KŪRĖME, belieka tik VEIKTI, JUDĖTI SAVO TIKSLŲ LINK.

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

Edukacija Šiaulių kultūros centre „Molio forma“. 

Jau antrus metus iš eilės Medelyno progimnazijos mokiniai itin aktyviai įsitraukia į Šiaulių jaunųjų gamtininkų …