Pagrindinis / #CodeWeek / #CodeWeek 2020

#CodeWeek 2020

Progimnazijos mokiniai 2020 m. spalio 10-25 dienomis kartu su Erasmus+ vykdomų projektų ,,Drugelio efektas matematikai su Stem” (Butterfly Effect to Maths with Stem), „Būk saugus skaitmeniniame pasaulyje“ (Responsible Digital Natives) ir „Eko – Kariai Mažais – Žingsneliais“ (Eco -Warriors Small-Steps) ir eTwinning „Angliškų žaidimų ekspertai“ (English Game Experts) komandomis dalyvavo #CodeWeek (programavimo savaitės) renginiuose.

Prowise Presenter aplinkje programavome animacijas CodeWise įrankiu.

Spalio 15 d. minint Tarptautinę Baltosios Lazdelės dieną, susipažinome su Brailio raštu. Vartėme neregiams skirtas knygas, muzikos kūrinių natas, laikrodžius.

Brailio rašto abėcėlės simboliais užkodavome žinutę.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …