Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Clil projektas tęsiasi: pasaulio pažinimo ir vokiečių kalbos pamoka “AR PAŽĮSTI SAVO KŪNĄ?”

2k klasės mokiniai per integruotą pasaulio pažinimo ir vokiečių kalbos pamoką bandė atsakyti į klausimą: ar pažįstu savo kūną? Kiekvienas savaip kūrė ir vaizdavo žmogų. Vaikai nestokojo kūrybiškumo,-  į pagalbą buvo pasitelktos ne tik piešimo priemonės, bet ir tapetai, kartonas, plastilinas… Su mokytoja Laimute įvardino pagrindines kūno dalis ir aptarė kokias svarbias funkcijas jos atlieka mums.  O su vokiečių mokytoja Ingrida, vokiškus kūno dalių pavadinimus mokėsi lygindami su angliškais: hand – die Hand, arm – der Arm, foot – der Fuß, hals – der Hals. Antrokėliai suprato, – vienos užsienio kalbos mokėjimas labai padeda mokantis kitos kalbos!

Parengė 2k klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė ir vokiečių mokytoja Ingrida Zibulskienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …