Clil projektas tęsiasi: pasaulio pažinimo ir vokiečių kalbos pamoka “AR PAŽĮSTI SAVO KŪNĄ?”

2k klasės mokiniai per integruotą pasaulio pažinimo ir vokiečių kalbos pamoką bandė atsakyti į klausimą: ar pažįstu savo kūną? Kiekvienas savaip kūrė ir vaizdavo žmogų. Vaikai nestokojo kūrybiškumo,-  į pagalbą buvo pasitelktos ne tik piešimo priemonės, bet ir tapetai, kartonas, plastilinas… Su mokytoja Laimute įvardino pagrindines kūno dalis ir aptarė kokias svarbias funkcijas jos atlieka mums.  O su vokiečių mokytoja Ingrida, vokiškus kūno dalių pavadinimus mokėsi lygindami su angliškais: hand – die Hand, arm – der Arm, foot – der Fuß, hals – der Hals. Antrokėliai suprato, – vienos užsienio kalbos mokėjimas labai padeda mokantis kitos kalbos!
 
Parengė 2k klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė ir vokiečių mokytoja Ingrida Zibulskienė

Taip pat skaitykite

Vasario 16