„Butterfly Effect to Maths with Stem“ projekto antroji diena

Šiandien visi projekto  dalyviai buvo nusiteikę labai  darbingai. Susipažino su programos GeoGebra teorine dalimi jos galimybėmis, pristatymo aplinka. Dažniausiai naudojamų ikonų, programų mobiliose aplinkose klasikine versija . Išbandė 2D ir 3D aplinkose šablonų ir objektų piešimą.
Studijavo pamokos planavimą matematikos pamokose su GeoGebra programa.
 Vyko komandinis darbas.
 Mokymus vedė Medelyno progimnazijos informacinių technologijų mokytojas M.Sketerskas.
Tarptautinė patirtis ir bendravimas suteikė įvairių patirčių, metodų ir žinoma teigiamų emocijų.
Po mokymų projekto  dalyviai iš Turkijos, Latvijos, Portugalijos ir  Kroatijos turėjo galimybę  apsilankyti vienoje žymiausioje   Lietuvos lankytinoje  vietoje Kryžių kalnas. Tai garsusis Kryžių kalnas, liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai. 

Taip pat skaitykite

Integruotas pilietinės iniciatyvos projektas „Sausio 13-osios detektyvas“

Š. m. sausio 10-13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių k. mokytoja M. Domeikiene …