Pagrindinis / Mokyklos metraštis / “Butterfly Effect to Maths with Stem” Penktoji diena

“Butterfly Effect to Maths with Stem” Penktoji diena

“Butterfly Effect to Maths with Stem” nr. 2020-1-LT01-KA229-077854 Penktoji diena Šiandien buvo ypatinga ir iškilminga diena. Projekto dalyviai dalyvaudami paskutinėje pamokoje kūrė pamokos šabloną, atliko komandines užduotis. Informatikos mokytojas M.Sketerskas pravedė grįžtamojo ryšio užsiėmimą pagal pateiktus raktinius žodžius. Dalyviai kūrė kūrybines užduotis siejant su projekto tematika. Vyko užduočių pristatymas ir visos savaitės veiklų apibendrinimas. Įveikus visas numatytas veiklas dalyviams buvo įteikiami sertifikatai. Dėkojome vieni kitiems už įgytas patirtis, šiltą bendravimą, tarptautinės kultūros pasidalinimą. Matematika drugelio efektu pavyko puikiai.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …