“Butterfly Effect to Maths with Stem” nr. 2020-1-LT01-KA229-077854 Projekto trečioji diena

Dalyviai susipažino su Desma programa. GeoGebra programėlės pristatymu mobiliuosiuose įrenginiuose. 3D ir AR objektais. Vykdė pamokų planavimo, organizavimo konteksto struktūras. Kiekviena šalis pristatė savo atliktas ir naujai išmoktas veiklas IT srityje. Mokymus organizavimo Medelyno progimnazijos informacinių technologijų mokytojas M. Sketerskas. Šiandien projekto dalyviai turėjo išskirtinę galimybę susitikti su miesto mero patarėju J. Švėgžda, kuris pristatė miesto istoriją, biudžetą, oro uosto perspektyvas ir planuojamas aukštojo mokslo studijų galimybes. Svečiams palinkėjo saulės. Po susitikimo su miesto mero patarėju, projekto dalyviai buvo pakviesti į edukaciją saldainių fabrike „Rūta“. Lietuviška receptų autentika, legendinio skonio meistrystė ir aukščiausia kokybė sužavėjo projekto dalyvius.

Taip pat skaitykite

Integruotas pilietinės iniciatyvos projektas „Sausio 13-osios detektyvas“

Š. m. sausio 10-13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių k. mokytoja M. Domeikiene …