Pagrindinis / Svarbi informacija ! / Būsimų priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvelių dėmesiui

Būsimų priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvelių dėmesiui

Nuo 2022-09-01 Šiaulių Medelyno progimnazijoje vaikai ugdysis 3 priešmokyklinio ugdymo grupėse. Į tėvelių elektroninius paštus išsiųsta informacija apie grupę, grupės mokytoją ir pirmo susitikimo datą.

Kviečiame PUG a grupės tėvelius į mokyklą atvykti 2022-06-02 17.30 val. Grupės mokytoja – Edita Baranauskienė, el. p.: edita.baranauskiene@medelynoprogimnazija.lt

Kviečiame PUG b (grupės mokytoja Ugnė Dryžienė, el. p.: ugne.dryziene@medelynoprogimnazija.lt), ir PUG c (grupės mokytoja Rita Toleikienė, el. p.:  rita.toleikiene@medelynoprogimnazija.lt) tėvelius į mokyklą atvykti 2022-06-21 17.30 val.

Taip pat skaitykite

Informacija tėvams apie COVID-19

APIE ELEKTRONINĖS ANKETOS PILDYMĄ PATVIRTINUS COVID-19 LIGĄ Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos …