Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Bendradarbiavimo pamoka, skirta paminėti Vilniaus 700 metų jubiliejų

Bendradarbiavimo pamoka, skirta paminėti Vilniaus 700 metų jubiliejų

2023 m. kovo 17 d. vyko atvira integruota pamoka „Neakivaizdinė kelionė į XIV-XVI amžiaus Vilnių“. Pamoką rengė ir vykdė 4 mokyklos: Šiaulių rajono Kužių mokykla, V. Laurutienė,istorijos mokytoja ekspertė, D. Virkutienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, Šiaulių Medelyno progimnazija, L. Sasnauskienė, istorijos mokytoja metodininkė, R. Malevičienė,lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Radviliškio rajono Pažinimo licėjus, R. Andrijauskė, istorijos vyresnioji mokytoja, Gruzdžių vaikų socializacijos centras, T. Borisevičienė, specialioji pedagogė, logopedė ekspertė, V. Misevičienė, psichologė. Integruotoje pamokoje dalyvavo 8, 7, 4 klasių mokiniai. Pamokoje,, Neakivaizdinė kelionė į XIV – XVI amžiaus Vilnių“ turėjo galimybę dalyvauti ir pristatyti savo darbus skirtingų poreikių ir gebėjimų mokiniai, o tai svarbu formuojant įtraukiojo ugdymo principus bei tolerancijos ir supratingumo kultūros ugdymą.

Kiekvienos mokyklos atstovai pristatė savo kūrybinius darbus: piešinius, pateiktis,video medžiagą. Virtualioje ekskursijoje mokiniai kvietė aplankyti seniausias, įdomiausias, paslaptingiausias sostinės vietas.

R. Malevičienė
L. Sasnauskienė

Taip pat skaitykite

Edukacija Šiaulių kultūros centre „Molio forma“. 

Jau antrus metus iš eilės Medelyno progimnazijos mokiniai itin aktyviai įsitraukia į Šiaulių jaunųjų gamtininkų …