Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Balandžio 3-4 dienomis, Medelyno progimnazijoje, vyko programos „Gyvai“ tęstiniai mokymai.

Balandžio 3 d. programos „Gyvai“ mokymai, II konsultacinis seminaras   , o balandžio 4 d. „Programos „Gyvai“ užsiėmimai tėvams“.

Mokymų metu pedagogai aptarė Medelyno progimnazijoje vykdomos programos „Gyvai“ vedamų užsiėmimų naudą , pokyčius, kylančius sunkumus. Atlikdami praktines užduotis susipažino su efektyviais tėvų auditorijos valdymo metodais,  sprendimo būdais, galimais sunkumais.

Pasidalino savo  gerąja patirtimi ir praturtėjo žiniomis.

Mokymus vedė, lektorė psichologė- psichoterapeutė Vaida Liaudanskienė.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …