Pagrindinis / Eko mokykla / „Atliekų kultūra“ egzaminas 2023

„Atliekų kultūra“ egzaminas 2023

Kas yra „Atliekų kultūra“ egzaminas?

Pasimeti, kur išmesti vienkartinį puodelį? Nežinai, kur dingo įprasti antžeminiai konteineriai, ir kokie yra pusiau požeminių privalumai?

O gal – priešingai – esi perskaitęs visą „Atliekų kultūros“ enciklopediją? Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename. Tai – puiki proga pamatuoti savo žinias – ką jau žinai, o kur dar turi pasitempti! Egzamino klausimai apima pačius svarbiausius klausimus  apie rūšiavimą, tvarumą, ekologiją ir atliekų  surinkimo sistemą. Tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą mums bei ateities kartoms. Šis egzaminas ne tik pagilino žinias atliekų tvarkymo srityje, bet ir parodė silpnąsias vietas – tad žinojome, kur galime tobulėti!

„Atliekų kultūra“ egzaminą 3m klasės mokinukai laikė 2023 balandžio 27 d. Mokytoja Iraida

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …