Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Mus įkvepia žiema“

2020-12-21 Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo  socialinio tinklo FB erdvėje ir Šiaulių Medelyno progimnazijos socialinio tinklo FB erdvėje atidarė mokinių kūrybinių darbų parodą „Mus įkvepia žiema“.  Maloniai kviečiame aplankyti virtualią parodą ir apžiūrėti mokinių kūrybinius darbus.

Taip pat skaitykite

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Kuriame Lietuvai“, kuri skirta Sausio 13-jai paminėti.

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo, Medelyno progimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos  socialinių tinklų Facebook erdvėse atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Kuriame Lietuvai“.  Maloniai kviečiame apžiūrėti darbus.