Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Aštuntokai tarptautinę antikorupcijos dieną susitikime su teisėju Alfredu Vilbiku

Šių metų gruodžio devintą dieną Šiaulių Medelyno progimnazijos 8a,8b,8c klasių mokiniai, minėdami  Tarptautinę antikorupcijos dieną, lankėsi Šiaulių apylinkės teisme. Susitikome su teisėju Alfredu Vilbiku, kuris mums  papasakojo apie teisėjų darbą, tiriamas bylas. Mokiniai  inscenizavo teismo procesą, trumpam jie tapo prokurorais, advokatais , liudininkais ir nuteistaisiais. Kai kurie mokiniai uždavinėjo  klausimus teisėjui į kuriuos jis geranoriškai atsakinėjo.  Susitikimo metu mokiniai  sužinojo daug naujų dalykų, apie teisėjo darbą, tiriamas bylas ir bausmes.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …