„Aš ir tu – atsargūs, kai slidu!“

Gruodžio 17 d. 1a ir 1 k klasių mokiniai kartu su policijos pareigūne, draugu Amsiu, klasės mokytojais dalyvavo  respublikinėje  akcijoje ,,  Aš ir tu – atsargūs, kai slidu “.  Akcijos tikslas – siekti pėsčiųjų ir vairuotojų saugumo, formuoti saugaus elgesio įgūdžius, priminti apie pavojus, tykančius slidžiame kelyje. Akcijoje dalyvavo apie 1000 mokinių iš septynių Lietuvos miestų ir rajonų  savivaldybių. Policijos pareigūnė kartu su vaikais stabdė automobilius ir įteikė vairuotojams  kalėdinius  atvirukus su palinkėjimais.

Norisi tikėti, kad vaikai, šiandieną būdami atsakingi pėstieji ir keleiviai, kažkada taps rūpestingais, pakančiais vairuotojais.

Laimutė ir Arvydas

Taip pat skaitykite

Svečiuose savanorė Marta

Miesto bibliotekose savanoriauja italė Marta Grillo pagal savanorystės Lietuvos bibliotekose programą,,Europos solidarumo korpusas“. Medelyno mokyklos …