Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Aplinkos tvarkymo darbai VU Šiaulių akademijos Botanikos sode 

Aplinkos tvarkymo darbai VU Šiaulių akademijos Botanikos sode 

Lapkričio 15 – 16 d. 6i klasės mokiniai priėmė kvietimą pagelbėti Botanikos sodo darbuotojams ruošiant sodo augalus šaltajam metų sezonui. Mokiniai grėbė paskutinius likusius lapus, juos rinko iš augalų lysvių. Dar spėjome pasigrožėti paskutiniais rudeninio sodo žiedais, o sodo darbuotojos džiaugėsi puikiais darbininkais ir jų atliktu darbu. Smagiai padirbėję vaišinomės arbata ir sausainiais.  

Už pagalbą ir įsitraukimą į socialinę veiklą tariame AČIŪ Kasparo, Vakarės, Eimanto ir Einaro mamytėms. 

Taip pat skaitykite

8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“ 

Š. m. lapkričio 23 d. 8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą „Sausio 13-osios detektyvas“ nuotolinėje respublikinėje …