Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Anglų kalbos pamokos – P. Višinskio bibliotekoje

Anglų kalbos pamokos – P. Višinskio bibliotekoje

Lapkričio 20, 22 d. 7 a ir 8 c klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis M. Bartaševičiūte – Grudžinskiene ir I. Balčiūniene dalyvavo netradicinėse – integruotose anglų k. – istorijos pamokose, kurios vyko P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje. Mokiniai susipažino su JAV istorija ir kultūra, įsivertino savo žinias dalyvaudami interaktyvioje viktorinoje. Mokiniai grupėse žaidė įdomius žaidimus anglų kalba ir įtvirtino ne tik kalbos, bet ir istorijos žinias. Geriausiai pasirodę mokiniai buvo apdovanoti rašikliais ir maišeliais su Amerikos skaityklos logotipais. Dėkojame už netradicinę pamoką ir dovanas!

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …