Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Akcijos „Knygų Kalėdos“ rezultatai

Akcijos „Knygų Kalėdos“ rezultatai

Akcija „Knygų Kalėdos“ skatino bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus.

Akcijos iniciatorius

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepė į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema buvo knygos, kurios keičia gyvenimą.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida buvo galima įsigyti knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.Visos akcijos knygos bus padovanotos šalies mokyklų bibliotekoms.

Progimnazijos bibliotekai daugiausiai knygų dovanojo 3b klasė.(Mokytoja Regina)

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …