Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Susitikimas su asociacijos ,,Lietuvos tėvų forumas“ tarybos pirmininku Audriumi Murausku.

2014-05-08  progimnazijos aktų salėje vyko tėvų ir pedagogų bendruomenės narių susitikimas su asociacijos ,,Lietuvos tėvų forumas“  tarybos pirmininku Audriumi Murausku. Susitikimo paskaitos – diskusijos ,,Kur vaiko laimė ir sėkmė?“ metu tėvai ir pedagogai, aktyviai grupėmis bendradarbiaudami, aiškinosi ir  diskutavo,  ką galėtų progimnazijos bendruomenė kartu nuveikti vardan vaikų laimės. Bandė atsakyti į klausimą nuo ko priklauso gyvenimo sėkmė? Edukacinio užsiėmimo metu tėvai išreiškė mintį burtis į tėvų saviugdos klubą, kuriame būtų stiprinami tėvystės įgūdžiai, siekiant asmenybinių pokyčių, lavinant savęs pažinimo, suvokimo įgūdžius.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …