Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Konkursas „KALĖDINIS PASAKOJIMAS“

Konkursas „KALĖDINIS PASAKOJIMAS“

Gruodžio mėnesį mokiniai kūrė miniatiūras. Konkursas „KALĖDINIS PASAKOJIMAS“ skirtas šviesiausio ir gražiausio metų laiko – šv. Kalėdų laukimo įprasminimui.

Tyliai, tyliai, pasislėpus po krintančiomis snaigėmis, užsiklojus savo svajonėmis laukėme  Kalėdų. Ši šventė atverčia langą mūsų sielos kambaryje. Tas, kas neieško Kalėdų savo širdyje, neras jų ir po egle.

Savo kūrybinius darbus pateikė priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai, 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai. Komisijai įvertinus, 2021 m. sausio mėn. bus apdovanoti parodos-konkurso laureatai. Parodą galima pamatyti  Facebook grupėje  „Menai ir technologijos. Šiaulių Medelyno progimnazija.“                                  ( https://www.facebook.com/groups/265572684644675 )

Balsuokite už jums labiausiai patikusias miniatiūras.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …