Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Projekto ,,Mes rūšiuojam”2018-19 m.m. rezultatai

Projekto ,,Mes rūšiuojam”2018-19 m.m. rezultatai

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

2018-2019 m. projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

vykdant 2018-2019 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:

• 350 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
  • 13 tonų baterijų atliekų;
  • Bendra taškų suma prizams – 32 tūkstančiai eurų.

Medelyno progimnazijos mokiniai surinko 515 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų, 7 kg baterijų atliekų.

Švietimo įstaigos pavadinimas Įmonės kodas Surinkta EEĮ* atliekų (kg) Surinkta NB* atliekų (kg) Sukaupti taškai* prizams išsirinkti
Šiaulių Medelyno progimnazija 190531037 515 7 39,63

EEĮ* – elektros ir elektroninė įranga
NB* – nešiojamosios baterijos ir akumuliatoriai
Mokiniai* – švietimo įstaigos auklėtiniai(moksleiviai, studentai, darželinukai)
*1 taško vertė yra 1 euras.

Aktyviausiai dalyvavusius mokinius projekto organizatoriai apdovanojo bilietais į kino teatrą.

Ačiū dalyvavusiems ir saugantiems mūsų Žemę motinėlę.

Mokytoja Iraida Rostovskienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …