Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 8i ir 8b pažintinis profesinis veiklinimas ŠVK Sveikatos priežiūros fakultete

8i ir 8b pažintinis profesinis veiklinimas ŠVK Sveikatos priežiūros fakultete

Š.m. kovo 23 d. 8i ir 8b kl. mokiniai kartu su profesinio orientavimo konsultante Monika Domeikiene ir socialine pedagoge Jurgita Girkantiene dalyvavo Šiaulių valstybinės kolegijos Atvirų durų renginių cikle „Patirčių mozaika“.

Mokiniai buvo pakviesti drąsiai praverti Šiaulių valstybinės kolegijos duris, pamatyti, paliesti, išbandyti tai, ką galbūt matė tik kompiuterio ekrane. Įdomiai ir maloniai  pabendravo su dėstytojais ir studentais, potencialiais darbdaviais, pajautė aukštosios mokyklos dvasią.

Mokiniai susipažino su kosmetologo, kineziterapeuto ir bendrosios slaugos profesijomis Sveikatos priežiūros fakultete. Susipažinimas paliko labai gerus ir įsimintinus įspūdžius.

Taip pat skaitykite

Kvietimas