8b mokinės Daina Zalogaitė ir Odeta Šidlauskaitė dalyvavo mokymuose „Socialiniai tinklai: kaip tai susiję su mano karjera?“

Š.m. vasario 13 d. 8b klasės mokinės Daina ir Odeta dalyvavo mokymuose „Socialiniai tinklai: kaip tai susiję su mano karjera?“ Mokymus vedė Odeta Valiuškytė, Šiaulių miesto alumnė, vienos didžiausių technologijų kompanijų pasaulyje „IBM“ verslo ir technologijų konsultantė, laisvalaikiu savo kūrybinius gebėjimus išreiškianti pačios įkurtoje kūrybinėje studijoje „Storyfounders“.

Socialinių medijų etiketas, asmeninis branding’as ir strateginė komunikacija – skambūs žodžiai, vis dažniau girdimi ne tik rinkodaros, bet ir karjeros srityse. Vis daugiau laiko praleidžiame socialiniuose tinkluose, todėl pamažu gimsta poreikis susirūpinti ir apmąstyti – ką, kaip, kodėl komunikuojame ir veikiame skirtingose erdvėse.

Ar kada kilo minčių, kad tavo profilis socialiniuose tinkluose gali turėti tiesioginį poveikį gyvenimui? Galbūt prasmingas įrašas ant tavo „Facebook“ „sienos“ atneš naujų iššūkių ar galimybių, galbūt neseniai aplankyto renginio nuotrauka publikuota „LinkedIn“ supažindins su naujomis perspektyvomis ir žmonėmis, o gal naujai „Instagram‘e“ pradėtas sekti profilis suteiks naujų idėjų ir posūkių tavo veikloms?

Šių temų svarbą ir detales aptarė mokymuose, kuriuos sudarė teorinė ir praktinė dalys. Mokymų metu dalyviai galėjo ne tik pasitikrinti ir išplėsti žinias apie šią sritį, bet ir, žinoma, atnaujinti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose.

8 b klasės  mokinės mokymus įvertino kritiškai:

Odeta Šidlauskaitė: „Patiko, paskaitoje sužinojau dar daugiau apie socialinius tinklus, kas lemia post’ų viešinimą, kokios programėlės padeda verslui.“

Daina Zalogaitė: „Aš asmeniškai naujų žinių įgijau labai mažai, kartojosi jau daug kartų girdėta arba žinoma informacija Pradžioje buvo pateikti procentai, kiek darbdaviai atleidžia žmonių dėl netinkamo socialinių tinklų įvaizdžio, tačiau per visą paskaitą taip ir neišgirdau atsakymo ar pavyzdžio, koks turinys yra netinkamas, kokie komentarai netinka ir panašiai. Buvo įdomu, tačiau tai buvo daugiau orientuota į vyresnio amžiaus žmones.“

Parengė profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė

 

 

Taip pat skaitykite

PROFESINIO ORIENTAVIMO KONSULTANTAI DALYVAVO ERASMUS+ PROJEKTE PRANCŪZIJOJE

2020 m. vasario 23 – 29 d. Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų profesinio orientavimo konsultantai: …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.