8a kl. mokinių „šešėliavimo“ patirtis UAB Valerijono vaistinėje

2019 m. sausio 17 d. 8 klasės mokiniai, Evelina Melenytė ir Arminas Plungė, dalyvavo patyriminiame profesiniame veiklinime, kitaip vadinamame, „šešėliavimu“ UAB Valerijono vaistinėje, kurioje susipažino su vaistininko profesija.

Apie vaistininko profesiją Medelyno progimnazijos 8a klasės mokiniai:

Evelina Melenytė: „Buvo Įdomu susipažinti su vaistininko profesija, sužinojau neįprastų dalykų, pamačiau kaip yra gaminami gydomieji kremai. Buvo naudinga. Jei būčiau vaistininkė – tai būčiau atsakinga, žinanti daug informacijos. Būdama šios profesijos atstovė būčiau naudinga žmonėms, kuriems reikia patarti, kokius vaistus vartoti susirgus. Jei turėčiau herojišką galią pakeisti kažką, tai pirmiausia sukurčiau vaistus nuo vėžio“

Arminas Plungė: „Buvo tikrai labai įdomu, nes pačioje vaistinėje vysta pati vaistų gamyba. Sužinojome daugiau apie šią profesiją, ko jai reikia ir kuo ji įdomi. Susipažinome su labai draugiškomis vaistininkėmis, kurios daug ko mus pamokė. Sužinojau, kad šiai profesijai reikia kantrybės, nes darbas labai sunkus, bet įdomus. Būtinas geras išsilavinimas, nes protas ten labai reikalingas. Na, žinoma,  svarbu būti ir draugiškam, nes kiekvieną dieną reikia bendrauti su žmonėmis.

Jei būčiau vaistininkas – tai būčiau tikrai draugiškas ir bendraujantis su klientais. Būdamas šios profesijos atstovas būčiau naudingas, kaip vaistų vadybininkas. Jei turėčiau herojišką galią pakeisti pasaulį, tai pirmiausia sukurčiau vaistus nuo nepagydomų lygų.“

Įdomi mokinių refleksija parodo, kaip svarbu jau progimnazijoje susipažinti su įvairiomis profesijomis ir kaupti įvairias žinias bei patirtis, kad ateityje būtų lengviau rinktis karjeros kelią.

Taip pat skaitykite

Respublikinis piešinių konkursas-paroda „Mes iš pasakų atėję…“

 2020-01-06 /2020-01-31 Medelyno progimnazijoje vyko respublikinis piešinių konkursas- paroda „Mes iš pasakų atėję…“, skirtas lietuvių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.