Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 8 KL. MOKINIŲ „ŠEŠĖLIAVIMO“ PATIRTIS VAISTINĖJE UAB VALERIJONAS IR LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽIRNIUKAS“

Š. m. sausio 16 ir 21 d. 8c mokinės Evelina Buivydaitė ir Atėnė Domeikaitė bei 8b klasės mokinės Alba Dambrauskaitė Noguera ir Marija Murauskaitė dalyvavo patyriminiame profesiniame veiklinime Šiaulių miesto įstaigose – vaistinėje UAB Valerijonas ir lopšelyje-darželyje „Žirniukas“.

„Šešėliavimo“ metu mokinės susipažino su vaistininko ir darželio auklėtojos profesijomis, sužinojo, kokias funkcijas atlieka, kuo rūpinasi šių specialybių žmonės, kokių savybių ir įgūdžių reikia šių profesijų atstovams, kokie šių darbų privalumai ir trūkumai.

Mokinių nuomonės apie „šešėliavimo“ patirtį:

Evelina („šešėliavo“ UAB Valerijonas): „Buvo naudinga ir įdomu. Sužinojau Valerijono vaistinės istoriją. Sužinojau daug įvairių faktų apie šią profesiją ir dabar ši profesija atrodo daug įdomesnė“.

Atėnė („šešėliavo“ UAB Valerijonas): „Buvo labai naudinga, sužinojau daug įvairių, įdomių faktų apie šią profesiją, tai, kad reikia labai gerai mokėti chemiją, biologiją, fiziką. Pamačiau, kaip pačioje vaistinėje yra gaminami vaistai. Po šio ,,šešėliavimo’’ vaistininko profesija man atrodo daug įdomesnė“.

Alba („šešėliavo“ lopšelyje-darželyje „Žirniukas“): „Mano nuomonė apie „šešėliavimą“ labai gera. Būdama ten, aplink daug mažų vaikų, pasijutau vyresnė ir atsakingesnė“.

Marija („šešėliavo“ lopšelyje-darželyje „Žirniukas“): „Buvo įdomu ir smagu, taip pat supratau, kad tai nėra lengva ir reikalauja daug kantrybės. Manau, kad ši diena buvo naudinga, nes galėjau susipažinti su šita profesija“.

Puiki galimybė susipažinti su profesija iš arčiau..

Merginos moksle 2024

Vasario 9 d. septintų ir aštuntų klasių mokinės dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuojamoje inciatyvoje …