Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 8 c klasės mokiniai klaidžiojo ,,Saulėtekio“ gimnazijos labirintais

8 c klasės mokiniai klaidžiojo ,,Saulėtekio“ gimnazijos labirintais

Lapkričio 19 dieną Medelyno progimnazijos 8c klasės mokinių komanda dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų konkurse ,, ,,Saulėtekio“ gimnazijos labirintais“.

Konkurso metu aplankėme įvairių  mokslų stotelės, kuriose sprendėme kryžiažodžius, atsakinėjome į pateiktus klausimus, atpažinome laboratorinių ir praktinių darbų reikmenis, pasinaudodami iliustracijomis kūrėme  muzikos garsų melodijas ir, taikydami lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, fizikos, biologijos, geografijos, informatikos, istorijos, dailės dalykų žinias, atlikome kitas užduotis.

Mus džiugino konkurso organizatorių nuoširdumas ir svetingumas. Medelyno progimnazijos 8c klasės mokinių komanda buvo apdovanota padėkos raštu ir  1 valandos nemokamu boulingo žaidimu  laisvalaikio centre ,,Mega“.

Mokinius dalyvauti konkurse paskatino fizikos mokytoja Nijolė Budraitienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …