7m ir 8k ekskursija į Lietuvos sostinę – Vilnių!

Š.m. rugsėjo 11 d. 7m ir 8k kartu su klasės vadovėmis M. Domeikiene, I. Balčiūniene bei dalyko mokytojomis J. Pundziene ir G. Surmina vyko į ekskursiją Vilniuje.

Ekskursijos metu aplankė Valdovų rūmus ir Pinigų muziejų, dalyvavo edukacijose ir sužinojo daug įdomių bei naudingų dalykų apie Lietuvos praeitį, pinigų istoriją, pasigamino apyrankes bei metalinius knygų skirtukus. Aktyviai dalyvaudami edukacijose ir atsakinėdami į klausimus laimėjo prizus.

Dalyvavo ekskursijoje po Vilniaus senamiestį ir aplankė daug žymių ir vertingų Vilniaus vietų: katedros aikštę, prezidentūrą, Vilniaus universitetą, Signatarų namus, Šv. Onos bažnyčią, literatų gatvę ir t.t. Atliko įvairias užduotis lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Mokiniai domėjosi įvairiais istoriniais dalykais ir ugdė pažinimo, bendravimo ir komandiškumo kompetencijas.

Taip pat skaitykite

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Šiais mokslo metais sėkmingai įgyvendinta iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvos tikslas – padėti vaikui …