Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 7m dalyvavo STEAM programoje „Įdomioji botanika” VU ŠA Botanikos sode

7m dalyvavo STEAM programoje „Įdomioji botanika” VU ŠA Botanikos sode

Š. m. birželio 8-10 d. 7m mokiniai dalyvavo STEAM programoje „Įdomioji botanika” VU ŠA Botanikos sode kartu su klasės auklėtoja M. Domeikiene. Šia programa buvo siekiama didinti mokinių motyvaciją gamtos mokslų srityje ugdant praktinius mokinių gebėjimus, skatinant giliau domėtis gamtos mokslais. Įvairiose veiklose buvo siekiama pagilinti ir praplėsti žinias apie augalų sisteminimą, augalų biologines savybes, jų svarbą ekosistemose. Moksleiviai vertino, stengėsi atpažinti augalus ir augalų grupes pagal jų išorinius požymius, kvapiąsias savybes. Lavindami juslinius gebėjimus mokiniai susipažino su įvairiais botaniniais aromatais, mokėsi juos kūrybiškai įvertinti ir nusakyti. Veiklos vyko Botanikos sode, kuriame sukauptos vertingos augalų kolekcijos, puikiai tinkančios edukaciniams mokymams, augalų pažinimui.

Taip pat skaitykite

Kvietimas