Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 7m dalyvavo integruotoje literatūros pamokoje: orientaciniame žygyje „Dėk į kojas“

Š.m. balandžio 13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikiene dalyvavo integruotoje literatūros pamokoje Višinskio bibliotekos sukurtame orientaciniame žygyje “Dėk į kojas”.
Aplankėme Šiaulių miesto įvairias vietas, susijusęs su spaudos draudimu, atlikome užduotis ir po orientacinio žygio Višinskio bibliotekos poezijos kambarėlyje skaitėme autorinius laiškus ir Poezijos pavasario laureatų poeziją!

Netradicinė integruota anglų kalbos – informacinių technologijų pamoka Nord Robotics įmonėje

Balandžio 7d. 8k klasės mokiniai (mokytojos M.Bartaševičiūtė – Grudžinskienė, I. Balčiūnienė) lankėsi Nord Robotics įmonėje, …