Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 7i klasės mokiniai susipažino su keramiko profesija

7i klasės mokiniai susipažino su keramiko profesija

2020 m. rugsėjo 23 d. 7i klasės mokiniai susipažino su keramiko profesija keramikos studijoje „Meilė kūrybai“. Apie profesiją pasakojo keramikės Rita ir Ramunė.

Mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie keramiką, naudojamas priemones ir kūrybos subtilybes. Dalyvavo glazūravimo procese ir galėjo tai išbandyti patys. Su dideliu susidomėjimu klausėsi pasakojimo, kaip atsiranda keramikiniai daiktai, kiek laiko tai užtrunka ir kuo naudinga keramiko profesija.

7m dalyvavo integruotoje literatūros pamokoje: orientaciniame žygyje „Dėk į kojas“

Š.m. balandžio 13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikiene dalyvavo …