7-8 kl. mokiniai dalyvavo ŠPRC renginyje „Profesijų mugė 2019“

Š. m. balandžio 4 d. 7-8 kl. mokiniai, Martyna, Martynas ir Titas, kartu su profesinio veiklinimo konsultante Monika Domeikiene ir specialiąja pedagoge Justina Pundziene dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro renginyje „Profesijų mugė 2019“. Renginyje mokiniai susipažino su 50 įvairių profesijų, pamatė mokinių sukurtus darbus, sužinojo mokymosi galimybes, sąlygas ir pan.

Po renginio atidarymo mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ir sužinojo apie staliaus ir meninio dekoravimo profesijas, susipažino su tos profesijos įrenginiais bei galėjo tai išbandyti patys.

Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro organizuotame konkurse „Mano svajonių profesija“ ir gavo Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus pasirašytas padėkas. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams, kurie kūrybiškai pateikė savo darbus: Atėnei Domeikaitei, Medėjai Šalkutei, Guodai Vilčiauskaitei, Viltei Lisinskaitei, ramintai Bernotavičiūtei, Izabelei Baranauskaitei.

Taip pat skaitykite

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …