Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 6m mokinė Urtė Riukaitė dalyvavo respublikinėje konferencijoje “Knyga – mano draugas ir patarėjas” 

6m mokinė Urtė Riukaitė dalyvavo respublikinėje konferencijoje “Knyga – mano draugas ir patarėjas” 

2021 m. gruodžio 15 d. 6m mokinė Urtė Riukaitė ir lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikienė dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros konferencijoje ,,Knyga – mano draugas ir patarėjas“, kurią organizavo Šiaulių Dainų progimnazija. Urtė skaitė pranešimą tema „Alisa stebuklų šalyje“. 

Konferencijos tikslas – skatinti mokinius plačiau ir nuodugniau domėtis literatūra, plėsti akiratį ir formuoti filologinę kultūrą. Ugdyti mokinių gebėjimą raiškiai kalbėti, sklandžiai dėstyti mintis, kūrybiškai mąsyti. 

Urtės Riukaitės skaitytas pranešimas „Alisa stebuklų šalyje“ yra komandinio darbo rezultatas. Prie šio projekto prisidėjo 6m mokinės Meida Norkutė (video montavimas ir teksto rašymas), Elinga Jablonskytė (teksto rašymas), Teodora Gedminaitė (teksto rašymas ir įgarsinimas), Augustė ir Urtė Riukaitės (iliustravimas). Šis projektas buvo skirtas dalyvauti Povilo Višinskio apskrities bibliotekos Knygos pristatymo konkurse (rezultatų dar laukiame). 

Kaip Urtė Riukaitė minėjo, „skaitymas yra labai naudinga veikla, kuri praturtina žmogaus dvasinį pasaulį“.  

Knygos pristatymo video:

Taip pat skaitykite

Kvietimas