Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 6m dalyvavo integruotoje lietuvių k. ir socialinio-emocinio ugdymo pamokoje „Jono Aisčio „Peizažas” – žmogaus ir gamtos ryšys” Šiaulių miesto parke

Š.m. gegužės 16 d. 6m mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja M. Domeikiene ir socialine pedagoge J. Girkantiene dalyvavo integruotoje lietuvių k. ir socialinio-emocinio ugdymo pamokoje “Jono Aisčio “Peizažas” – žmogaus ir gamtos ryšys” Šiaulių miesto parke.

Pamoka “už mokyklos sienų” leidžia patyriminiu būdu dalyvauti pamokoje. Mokiniai gavę užduočių lapus atliko gamtos stebėjimą, mokėsi fiksuoti įspūdingus gamtos objektus, pamatyti jų spalvas ir formas. O vėliau kurti jų aprašymus ir trumpus ketureilius, diskutavo apie žmogaus ir gamtos ryšį. Buvimas gamtoje leido mokiniams geriau įsijausti į kūrybinį procesą.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …