Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5m mokiniai dalyvavo komandiniame konkurse „Mokslo maratonas: kosmoso odisėja“ 

5m mokiniai dalyvavo komandiniame konkurse „Mokslo maratonas: kosmoso odisėja“ 

Š. m. sausio 14 d. 5m klasės mokiniai Gustas Grudžinskas ir Jonas Jasiūnas kartu su profesinio orientavimo konsultante M. Domeikiene dalyvavo komandiniame konkurse „Mokslo maratonas: kosmoso odisėja“, kuri organizavo Šiaulių techninės kūrybos centras. Konkurso metu susipažino su inžinieriaus profesija.

Konkurso tikslas buvo ugdyti mokinių kritinį mąstymą, išradingumą, kūrybiškumą, lavinti inžinerinius įgūdžius, skatinti mokinius domėtis STEAM sąsajomis su mokslo ir kultūros pasiekimais, padėti mokiniams suprasti techninio modeliavimo svarbą, plėtoti komandinio darbo, pažinimo, kūrybiškumo bei inžinerines kompetencijas, atlikti STEAM kūrybines užduotis: sukurti vandens filtrą, sukonstruoti robotuką. 

Taip pat skaitykite

Lietuvių kalbos pamoka kitaip 1M klasėje…

2022-04-11 1m klasės mokiniai lankėsi Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos vaikų skyriuje. Čia mažieji …