Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5m mokiniai dalyvavo interaktyvioje programoje MISIJA: STEAM

5m mokiniai dalyvavo interaktyvioje programoje MISIJA: STEAM

2019 m. spalio 3 d. 5m klasės mokiniai dalyvavo VšĮ Eduplius interaktyvioje programoje MISIJA: STEAM (10 ak. val.), kurioje ugdėsi įvairias kompetencijas: inžinerinę, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, komunikabilumo ir kt. Mokiniai tyrinėjo įvairius cheminius procesus, taip sužinojo apie absorbciją, cukraus ir druskos savybes, augino koralinį rifą ir sužinojo, kaip koralas atsiranda bei kaip išnyksta, susipažino su cheminiais elementais, sukūrė savo asmeninį cheminį sodą, kalbėjo apie kraujo modelį, o paskui gamino jį, taip pat sužinojo apie herbologiją ir pagamino kūno šveitiklį.

Užsiėmimo metu taip pat susipažino ir su fizikos dėsniais, kurdami elektros grandinę, kurios rezultatas buvo atvirutė su LED lempute. Galėjo trumpam tapti elektros inžinieriais.

STEAM programa lavino mokinius įvairiapusiškai.

Taip pat skaitykite

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas) Šiandien Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.