Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5m kl. mokiniai dalyvavo LEGO kūrybinėse dirbtuvėse: išmanusis OZOBOT miestas.

5m kl. mokiniai dalyvavo LEGO kūrybinėse dirbtuvėse: išmanusis OZOBOT miestas.

Š.m. rugsėjo 6 d. 5m klasės mokiniai dalyvavo LEGO kūrybinėse dirbtuvėse: išmanusis OZOBOT miestas. Edukacijos metu susipažino su programavimo profesija.
LEGO Kūrybinės laboratorijos metu mokiniai aptarė svarbius klausimus: Kas yra geras miestas? Kas jame turi būti? Kaip miesto valdžia nusprendžia kas yra būtina mieste? Kuo miestas skiriasi nuo kaimo vietovės? Kokias paslaugas savo gyventojams teikia miestas? Ar miestai keičiasi? Kokie buvo prieš 100 metų, kokie yra dabar ir kokiame mieste tu norėtum gyventi? Mokiniai edukacijos metu sukurė savo išmanųjį miestą su LEGO ir OZOBOT robotukais ir išbandė miesto architekto profesiją. Šis užsiėmimas praplėtė vaikų kultūrinį sąmoningumą kartu lavino 21 amžiaus įgūdžius: bendradarbiavimo, komunikacijos, kūrybingumo, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo.

Taip pat skaitykite

Kvietimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.