Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5m ir 5i klasių integruota pamoka Naisiuose

5m ir 5i klasių integruota pamoka Naisiuose

Gegužės 25 d. penktokai kartu su mokytojais: Laura Sasnauskiene, Erika Valiene, Gita Čėsniene, Donatu Strockiu ir Monika Bartaševičiūte-Grudžinskiene praleido pilną įspūdžių popietę Naisiuose. Mokiniai aplankė Naisių žirgyną, susipažino su “Lietuviškais žemaitukais”. Nukeliavę į muziejų mokiniai atliko įdomias užduotis, ieškojo atsakymų ne tik viduje, bet Saulės arenoje. Penktokai turėjo galimybę pasidžiaugti geru oru ir gražiu Naisių kraštovaizdžiu dalyvaudami orientaciniame komandiniame žaidime. Mokiniai dėkoja mokytojai Laurai už įdomias užduotis. Buvo puiki integruotų veiklų pamoka už mokyklos ribų!

Straipsnį parengė M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė

Taip pat skaitykite

VAIKO SVEIKATA – SVEIKATAI PALANKUS MAISTAS