Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5c klasės mokiniai lapkričio 10 dieną lankėsi Šiaulių valstybiniame dramos teatre.

5c klasės mokiniai lapkričio 10 dieną lankėsi Šiaulių valstybiniame dramos teatre.  Mokiniai susipažino su “teatro žodynėliu”, buvo pakviesti į teatro repeticijų salę, kur jiems buvo papasakota apie teatro atsiradimą, paaiškinta, kaip teatras dirba, kokių specialybių žmonės dirba, kol sukuriamas spektaklis.

Teatro darbuotoja Margarita Andrončenko pakvietė pasivaikščioti po patalpas. Mokiniai  matavosi sceninius rūbus, perukus, kaukes, taip persikūnydami į įvairius personažus, apžiūrėjo rekvizito sandėlį, apsilankė aktorių grimo kambariuose.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …