Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5b klasės metamorfozės valstybiniame Šiaulių dramos teatre

5b klasės metamorfozės valstybiniame Šiaulių dramos teatre

Lapkričio 16 dieną  5b klasės mokiniai vyko į pačiame Šiaulių miesto centre įsikūrusį Valstybinį Šiaulių dramos teatrą. Čia jie  turėjo puikią progą iš arčiau susipažinti su teatro istorija ir visais jo užkulisiais. Penktokai  bandė atsakyti, o kartais  tiesiog atspėti  įvairiausius su teatru susijusius klausimus. Be to susipažino su naujais terminais, galėjo iš arti apžiūrėti teatro dekoracijas, pačiupinėti kai kuriuos rekvizitus. Daug emocijų kilo užsukus į kostiumų kambarį. Čia vaikai stebėjosi kostiumų  gausa bei įvairove, kai ką  galėjo net apsivilkti. Užsukę į grimo kambarį, įsitikino, kad grimas gali neatpažįstamai pakeisti žmogaus išvaizdą,  matavosi ir rinkosi jiems tinkamus perukus.  Na,  o galiausiai  gavo netgi paragauti  grimo dažų! Visa tai leido geriau suvokti koks iš tiesų yra aktoriaus, režisieriaus, kostiumų dailininko, scenografo  darbas ir koks gyvenimas verda už teatro scenos.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …