Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5b ir 6b klasių mokinių nuotraukos tarp geriausių

5b ir 6b klasių mokinių nuotraukos tarp geriausių

Šiaulių „Aušros“ muziejaus Edukaciniame centre atidaryta fotografijų ir piešinių paroda, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės 24-ąsias metines bei įprasminti taikdario Normundo Valterio atminimą. Parodoje „24-eri nepriklausomybės metai“ eksponuojamos žygio „11 nuotraukų Lietuvai“ nuotraukos ir piešinių konkurso „24 nepriklausomybės metai: laisvės siekis tada ir dabar“ mokinių darbai. Parodą organizavo Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla ir Lietuvos Kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Prisikėlimo apygardos Šiaulių skyrius. Kovo 11-osios išvakarėse jie darė 11 km miesto moksleivių ir savanorių žygį po Šiaulius. Žygeiviai fiksavo miestui svarbius objektus. Pasak N. Valterio jaunimo mokyklos direktorės Loretos Tamulaitienės, žygio metu dalyviai pamatė miestą kitaip, atrado nematytų vietų. Parodos atidarymo metu apdovanoti geriausių fotografijų ir piešinių autoriai. Žygyje dalyvavo 5b ir 6b klasių mokiniai. Net 3 (iš 15) mūsų mokinių nuotraukos pateko į parodą. Paroda veiks iki gegužės 23 dienos.

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …