Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5B ir 5C klasės mokiniai kartu su auklėtojomis ir vyko į ekskursiją

5B ir 5C klasės mokiniai kartu su auklėtojomis ir vyko į ekskursiją

5B ir 5C klasės mokiniai  kartu su auklėtojomis Regina Speičiene, Ingrida Zibulskiene ir spec.pedagoge Irma Trinkiene vyko į ekskursiją. Pasigrožėti rudenėjančia gamta penktokai vyko į Latvijoje įsikūrusį Tervetės parką. Pakeliui aplankę vieną žymiausių Latvijos rokoko ir baroko architektūros paminklų, Rundalės pilį, grožėjosi ne tik rūmų menėmis ir hercogų apartamentais, bet ir pasivaikščiojo po prancūzišką parką su ornamentiniais parteriais, rožiu sodu bei fontanu. Dar pusvalandis kelio autobusu ir vaikai jau tekini leidosi Tervetės gamtos parko takeliais. Čia penktokų laukė ne viena staigmena: miške ne tik pamatė įvairiausias medines skulptūras, pramogavo žaidimų aikštelėje, bet ir sutiko „gyvus“ pasakų veikėjus, su jais bendravo. Pasivaikščiojimo pabaigoje  į rudenėjančias apylinkes žvalgėmės nuo apžvalgos bokšto. O visus pavargusius iškylautojus parvežė linksmasis traukinukas.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …