Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 5A KLASĖS MOKINIŲ SPEKTAKLIS „MERGAITĖS KELIONĖ NAMO“

5A KLASĖS MOKINIŲ SPEKTAKLIS „MERGAITĖS KELIONĖ NAMO“

2018-04-26 mokyklos aktų salėje buvo parodytas 5a klasės mokinių spektaklis “Mergaitės kelionė namo”. Burtininkas pradėdamas kelionę sakė : dabar reikės keliauti į vaizduotės šalį. Šitoje šalyje pabuvojo 5a klasės tėveliai, močiutės, broliai, seserys, mokytojai. Jiems reikėjo pasikviesti vaizduotės fėją, pasiimti įkvėpimo žirkles, susirasti fantazijos adatą, įsidėti svajonių siūlus. Jaunieji aktoriai įrodė, kad  negalima būti piktiems – pikti žmonės atneša daug skausmo kitiems, kad draugystė padeda  Pelenę paversti princese, miegančius pažadinti, liūdinčius pralinksminti. Visi suprato, kad draugystė – galinga jėga, ir tegul ji gyvena kiekvieno širdyje.

Kovo 11-osios trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – dalyvavome jau 11-ąjį kartą organizuojame vėliavos nešimo …