Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Galimybių festivalyje “Tavo pin kodas”

5-8 klasių mokiniai dalyvavo Galimybių festivalyje “Tavo pin kodas”

Šių metų galimybių festivalio šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, nuotolinuame renginyje pabandė atrasti tai, kas jiems patinka, taip pat organizatoriai paskatino domėtis dar nepažintais dalykais, provokuoti, kelti klausimus!

Karjeros ugdymas – savęs pažinimo, susipažinimo su profesijomis temos buvo integruojamos į mokomuosius dalykus, vėliau diskutuojama, atliekamos kūrybinės užduotys. Mokiniai susidomėję klausėsi įžymių Lietuvos žmonių pranešimų ir tobulėjo pamokų metu kitaip.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …